Prefa Servis

Zákazníci naší společnosti rádi využívají Prefa Servis, díky kterému mají prefa produkty ve špičkové kondici. Přidejte se i vy a mějte výrobu neustále 100%. Specializujeme se na pozáruční prefa servis našich i konkurenčních produktů, poskytujeme opravy a údržbu. Kontaktujte nás i vy.

Vyzkoušejte Prefa Servis a pojďte růst s námi

Vlastníte zařízení, které vlivem jeho používání ztrácí původní vlastnosti, ale výměna celého celku je příliš nákladná? 

Tým našich odborníků zhodnotí stav stávajícího zařízení a navrhne vhodný způsob opravy.

Díky tomu budou vaše zařízení ve špičkové kondici, udržíte kvalitu výroby a zvýšíte životnost jednotlivých prvků.

 

Udržujeme všechny prefa výrobky, které používáte

Je jedno, jaké prefa produkty používáte pro svojí produkci. Postaráme se o vlastní výrobky, ale pomůžeme vám i se servisem výrobků, které jste si vyrobili sami, nebo je získali u jiné společnosti. Naším hlavním cílem je udržet výrobu našich zákazníků na špičkové úrovni. Poptejte naše služby i vy a zlepšete svojí produkci.

 

Pozáruční servis prefa produktů

Záruka je jasně daná, ale co dělat, pokud již záruku nemáte? Vyzkoušejte službu Prefa servis i vy. Postaráme se o celkovou prohlídku a navrhneme řešení. Zároveň vám pomůžeme při opravách vytvářecích ploch forem na beton. Dovedeme opravit praskliny, prohlubně nebo nerovnosti, které během provozu mohou vzniknout. Bez nadsázky dovedeme vaše prefa produkty dostat do kondice, jako když byly nové.

 

Zvyšujeme kvalitu výroby

Pomůžeme vám s přebroušením vytvářecí plochy formopodložek do kovového lesku. Tím získáte vyšší kvalitu pohledové části železobetonového dílce. Samozřejmě se na nás můžete obrátit, pokud potřebujete opravu či výměnu stěn ocelových zásobníků a nádrží.

 

Chcete využít Prefa servis?

Kontaktujte nás